Information om medlemsavgifter för 2023 publiceras under januari/februari
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Vaxholms Kanotsällskap
Fotboll
Dags att beställa klubbkläder
2023-03-06 13:00

Trimtex webshop är nu öppen under 2 veckor (6 mars - 19 mars) med förväntad leverans vecka 18.

 

Viktigt att beställa innan tidsfristen går ut. Vi kan dessvärre inte lägga till beställningar efter att webshopen har stängt.

 

Nytt i klubbshoppen

  • Tävlingslinne Fast 3:0 för dam/herr är en uppdaterad modell med bättre rörelsefrihet runt armarna.
  • Fusion jacket o pants, ett neutralare klubbställ för både tävlande och föräldrar till vardag, träning och tävling (ej för prispallen)
  • Basic active T-shirt, för både tävlande och föräldrar som enkel klubb T-shirt med logga

Logga in
Klicka här för att komma vidare till webshoppen

Välj ”Logga in” om du redan har ett konto på trimtex.se eller ”Nytt konto” om det är första gången du beställer från oss. På mobil måste du skrolla ner på sidan för att hitta dessa två alternativen. ”Teamkod för inloggning” klicka på ”Logga in”


Här finns informationsfilm om hur du loggar in i shoppen och beställer, klicka på länken här.

 

Om du kommer bort från medlemssidan, kan du logga in med teamkod:
VaxholmsKanotsallskap2023

 

Storlekar
Om du är osäker på vilken storlek du ska välja, se vår informationsfilm här.

 

Om det skulle uppstå problem med att logga in eller om du har andra frågor och funderingar så tveka inte att ta kontakt med Trimtex på support@trimtex.se eller på telefon 026-24 98 90.

 
Följ oss
Partners